Grygar Reality

Designový byt 3+kk/B, 70 m2, OV, Soukalova – Praha 4

Úvod Nemovitosti na prodej Designový byt 3+kk/B, 70 m2, OV, Soukalova – Praha 4

Designový byt 3+kk/B, 70 m2, OV, Soukalova – Praha 4

Lokalita: Soukalova, Praha, Hlavní město Praha
Stav nabídky:
Aktivní
Byty
3+kk
č. 50

Novinka na trhu! Exklusivní nabídka prodeje atypicky řešeného designového bytu 3+kk/B, 70 m2 + vlastní garážové stání s podílem 30,07 m2 možno dokoupit za 300.000 Kč, OV, v rezidenčním bytovém komplexu  z r. 2018, ulice Soukalova, Praha 4 – Modřany.  Atraktivní lokalita v sousedství Přírodní památky Modřanské rokle, krásné procházky do údolí k Vltavě,  široká škála  sportů ( golf, tenis, squashe, jogging, in – line brusle, rychlá dostupnost do centra metropole (bus, tram, v procesu výstavby metro „D“), perfektní občanská vybavenost (poliklinika, obchodní centrum, obchůdky, kavárny, lékárny, pošta, školy, služby).

Bytový dům svým umístěním, architektonickým výrazem, vnitřním uspořádáním bytových i komerčních ploch a vybavením, splňuje veškeré parametry moderního bydlení. Koncepce domu disponuje dvěma podzemními patry garáží, sklepy, 4 NP dostupnými po schodišti či výtahem. V přízemí domu jsou umístěny nebytové prostory s obchody a službami, z druhé strany do zahrady byty. Celý dům je uzavřen elektronickým vrátným, v každém bytě je domácí telefon. Zárukou kvality je  developerská společnost Metrostav, která má ve svém portfoliu velkou řadu úspěšných projektů.

Námi nabízený designový byt 3+kk/B, (byt 63,20 m2 + balkon 6,5 m2 + sklep 2,19 m2 )  se nachází v 1.NP v dostatečné výšce nad zahradou. Atypicky řešený byt vznikl úpravou z původní dispozice 2+kk od developera na 3+kk. Bytová architektka si s variabilním prostorem opravdu pohrála, vznikly 2 varianty bydlení. Varianta 1 – startovací byt pro 3 člennou rodinu nebo Varianta 2 –  byt pro dva s pracovnou (viz plánky). Dispozice:  samostatný dětský pokoj nebo ložnice (9,5 m2) s oknem na balkon, spací pokoj pro rodiče nebo pracovna (6 m2) s luxfery a posuvnou japonskou stěnou v liště, velkorysý obývací pokoj (27 m2) s elegantní a profesionálně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou (5,2 m2), hala ve tvaru T (11,4 m2). Zajímavý efekt vytváří betonový strop, celý prostor sjednocují bílé stěny. Vytvořit velkolepý interiér se podařilo díky velkému množství úložných prostor,  výběrem  atypických svítidel i na dálkové ovládání a ztlumování. Svou nadčasovostí si bude interiér udržovat svou hodnotu. Ke klidnému odpočinku slouží balkon (6,5 m2) s výhledem do parkové zahrady. Moderní a nadčasové bydlení je příkladem současné bytové módy. Měs. náklady: byt 4 518 Kč, sklep 61 Kč. Možnost dokoupení garážového stání za 300 000 Kč.

Právní servis: ano

Podrobnosti

Cena za nemovitost
6 850 000 Kč (včetně DPH)
Poznámka: garážové stání k dokoupení za 300 000 Kč

Makléř Mgr. Hana Jílková

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Základní vlastnosti

Počet pokojů
3
Počet parkovacích míst
1
Počet podlaží pod zemí
2
Celkový počet podlaží
4
Podlaží
1
Umístění objektu
2
Stav objektu
Novostavba
Technologie výstavby
Smíšená
Sklep
ano
Parkování
ano
Garáž
ano
Balkon
ano
Výtah
ano
Vybavení
částečně
Bezbariérový přístup
ano

Občanská vybavenost

Služby
ano
Obchody
ano
Lékař
ano
Škola
ano
Školka
ano
Dálnice
Autobus
Železnice

Sítě a energie

Topení ústřední
Kanalizace
Vodovod
Elektro 400V
Elektro 230V
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná

Plocha

Užitná plocha
70 m2
Plocha sklep
2 m2
Plocha balkón
6.5 m2

Nezávazná poptávka

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

    Uložit nemovitost

    Nemovitost Vám bude odeslána na zadaný e-mail.


      Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.