Grygar Reality

Velkoryse řešený byt v novostavbě 2+KK, 74,5 m2 + garážové stání, OV Praha východ – Klíčany

Úvod Nemovitosti na prodej Velkoryse řešený byt v novostavbě 2+KK, 74,5 m2 + garážové stání, OV Praha východ – Klíčany

Velkoryse řešený byt v novostavbě 2+KK, 74,5 m2 + garážové stání, OV Praha východ – Klíčany

Lokalita: Na Cihelně, Klíčany, Hlavní město Praha
Stav nabídky:
Aktivní
Byty
2+kk
č. 16

Novinka na trhu! Exklusivní nabídka prodeje elegantního prostorného bytu 2+kk/2xB, 72,5 m2, s garážovým stáním, v bytovém komplexu 12 třípatrových domů a to hned za hranicí Prahy, v obci Klíčany. Nabízíme vám tak nový trend bydlení – snadná dostupnost do metropole a blízkost přírody.  Díky vynikající poloze prochází tato lokalita obrovským rozvojem. Obec má kompletní technickou infrastrukturu, skvělou dostupnost po D8 (12 min. do Prahy k metru „C“ Kobylisy, MHD 3 min. od domu) a hlavně klid a zeleň, což obzvláště ocení mladé rodiny s dětmi.

Bytový dům byl kolaudován před 2 lety, disponuje 10 bytovými jednotkami, vjezd s automatickým otevíráním vrat do suterénu domu, kde je 5 garážových  stání pro auta ( jedno místo je součástí prodeje bytu). V areálu, ve tvaru U, je díky velkorysému prostoru vyřešeno parkování s parkovacími místy. Ekonomicky výhodné podlahové topení, každý bytový dům má vlastní plynovou kotelnu napojenou na měřáky v bytech. Kvalitní použité materiály, promyšlené funkčně dispoziční řešení a výhled do volné přírody.

Dispozice bytu: vstupní hala do tvaru „L“, vlevo samost. WC, koupelna s oknem, topný žebříček, vana, skříňka s umyvadlem, automatická pračka. V hale je umístěna šatna s pojízdným uzavíráním v liště. Z haly vstupujeme do velkého prosvětleného prostoru pokoje, který je uspořádán do tří zón: kuchyňská, jídelní, obývací se vstupem na balkon. Kuchyňská linka je v moderním trendu s vestavěnými elektrospotřebiči (myčka, trouba, indukční deska, digestoř, velká lednice, kvalitní dřez s baterií Franke) a disponuje dostatečnou pracovní plochou.  Tento pokoj je variabilní, má 3 okna včetně francouzského, lze jej příčkou rozdělit a získat tak další pokoj. Odtud vcházíme do velké ložnice s vestavěnou šatnou a druhým balkonem, s výhledem do širokého okolí. Velkorysému obytnému prostoru dominuje bílá , šedá a béžová linie. Byt je vkusný, elegantní, vše na sebe harmonicky navazuje,  je řešen ve velkorysém otevřeném konceptu s důrazem na vzdušnost a jednoduchou linii, vytváří tak jedinečnou atmosféru pro pospolitost rodiny. Součástí prodeje bytu je sklepní místnost 4 m2 pod uzavřením a garážové stání v suterénu domu. Měsíční poplatky (včetně energií i FO ) 4 000 Kč. PENB nebyl dodán, prozatím uvádíme tř. G. Hypotéční úvěr vám kompletně a zdarma vyřídí náš finanční specialista.

Právní servis: ano

Podrobnosti

Cena za nemovitost
7 900 000 Kč (včetně DPH)

Makléř Mgr. Hana Jílková

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Základní vlastnosti

Počet pokojů
2
Počet parkovacích míst
2
Počet podlaží pod zemí
1
Celkový počet podlaží
3
Podlaží
3
Umístění objektu
2
Stav objektu
Novostavba
Technologie výstavby
Cihlová
Sklep
ano
Parkování
ano
Garáž
ano
Balkon
ano
Vybavení
částečně
Bezbariérový přístup
ne

Občanská vybavenost

Služby
ano
Obchody
ano
Lékař
ne
Škola
ne
Školka
ano
Dálnice
Autobus
Železnice

Sítě a energie

Topení ústřední
Kanalizace
Vodovod
Elektro 400V
Elektro 230V
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Plocha

Užitná plocha
74.5 m2
Plocha sklep
4 m2
Plocha balkón
3.60 m2

Nezávazná poptávka

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

    Uložit nemovitost

    Nemovitost Vám bude odeslána na zadaný e-mail.


      Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.